green-line: 800 100 289

Nabízíme komplexní služby spojené s prodejními automaty. Poskytujeme profesionální podporu, servis a poradenství.

Prodej - po zaplacení kupní ceny se automat stává Vaším majetkem. Po dohodě Vám jej dodáme na místo určení, zprovozníme a zaškolíme obsluhu. Naše firma Vám rovněž dodá i potřebné suroviny určené pro provoz těchto automatů. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Leasing - chtěli byste provozovat svůj vlastní automat, ale nemáte dostatečnou hotovost na koupi stroje? Pak pro Vás máme řešení v podobě leasingu, pro každého z Vás sestavíme individuálně na míru splátkový kalendář. Do splacení celé částky automat zůstává v našem vlastnictví. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pronájem - sjednává se na dobu od 1 roku až do 5 let a po celou dobu nájmu je automat výlučným vlastnictvím naší firmy. Vaše náklady jsou nákup směsí do automatů a pevný měsíční nájem. Po celou dobu nájmu je zdrama servis a dodávka směsí. Celkový zisk zůstává Vám.

Krátkodobý pronájem - možnost sjednat na dobu od jednoho dne dle individuální potřeby. Tento druh pronájmu je vhodný pro krátkodobé akce jako jsou například školení apod.

Vlastní provozování - naše firma kromě prodeje a pronájmu také tyto automaty provozuje. Provedeme instalaci automatu na své náklady, pravidelně doplňujeme suroviny, udržujeme automat a jeho okolí v čistotě, zajišťujeme jeho neustálou provozuschopnost. Za pronajatou plochu Vám hradíme předem dohodnuté měsíční nájemné.

Náhradní díly - prodáváme náhradní díly na automaty Bianchi.

Příslušenství - v naší nabídce naleznete veškeré příslušenství, které je potřeba pro provoz automatu.

Servis - provádíme servis a údržbu automatů všech značek, kromě oprav také seřízení, údržbu a repase.

Rozvoz zboží - našim zákazníkům dovezeme objednané zboží zdarma.