green-line: 800 100 289

Nabízíme nové i starší automaty. V naší nabídce naleznete nápojové, zbožové, kombinované automaty, automaty na nápoje v plechovkách, automaty na barely s pramenitou vodou a stolní automaty, kávovary.

napojove

V nabídce máme několik typů nápojových automatů, k dispozici máme pákové stroje, kávovary, stolní automaty pro Vaši zasedací místnost nebo velkokapacitní pro celé oddělení.

pakovy stolni velkokapacitni

PÁKOVÉ

Naše kávovary Vám poskytnou selekci nápojů, bez kterých byste do dne nemohli vkročit správnou nohou. Vynikající espresso z čerstvě namleté kávy, caffe latte, cappuccino, či kombinace kávy s čokoládou moka. Dopřejte svému tělu kávu jakou máte rádi.

STOLNÍ

Stolní nápojové automaty jsou nejlepší volbou při nedostatku prostoru na umístění těžkého velkokapacitního automatu. Výhodnou a jedinečnou věcí na zrnu oproti mleté kávě je zaručené aroma, které po umletí a následném uvaření kávy vytváří nepopsatelně dokonalou chuť.

VELKOKAPACITNÍ

Jsme schopni dodat několik velkokapacitních nápojových automatů nabízejících širokou škálu služeb.


zbozove

Zbožové automaty na sladkosti jsou velkým přínosem pro všechny oblasti, kde je možno přilákat velký počet zákazníků. Podívejte se na naši nabídku strojů uvedených níže.

stolni stredni velkokapacitni

STOLNÍ

Stolní zbožový automat s výškou 105cm je vhodný do menších prostor, kanceláří či zasedacích místností, ale s dostatečným množstvím občerstvení.

STŘEDNÍ

Střední zbožový automat s výškou 163cm pro náročnější klientelu, který nabízí minimální rozměry s maximálním využitím.

VELKOKAPACITNÍ

Velký zbožový automat s výškou až 183cm využijí hlavně nároční uživatelé, vyžadující maximální kapacitu zboží pro své okolí.

kombinovane

Kombinované automaty se svačinkami, sladkostmi a studenými nápoji Vám umožní s přáteli prožít příjemné chvíle plného potěšení.

hotsnack

HOT & SNACK

barelove

Barely s pramenitou vodou v kanceláři jsou skvělou volbou jak zvýšit koncentraci personálu na pracovišti. Pitím pramenité vody nejen zlepšujete soustředěnost, ale také psychickou pohodu. Automaty na barely vyskytující se na místech veřejnosti dostupných, ať už kancelářích, obchodech nebo ve školách přispívají na zdraví a pohodlí duše nás všech.

stolni na podstavci

STOLNÍ

Stolní dispenzory na barely s pramenitou vodou v kanceláři jsou skvělou volbou jak zvýšit koncentraci personálu na pracovišti. Pitím pramenité vody nejen zlepšujete soustředěnost, ale také psychickou pohodu.

NA PODSTAVCI

Větší vodní dispensory na podstavci vyskytujících se na místech veřejnosti dostupných, ať už v obchodních centrech, na stavbách, nebo ve školách, přispívají na zdraví a pohodlí duše nás všech.